Reklama

Uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB

23/06/2026 19:10

W Lędzinach odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB. Wydarzenie było okazją do podsumowania miesięcy aktywności edukacyjnej, integracji oraz rozwoju osobistego słuchaczy, którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i spotkaniach organizowanych przez uczelnię.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu Polski. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, podkreślając znaczenie idei kształcenia ustawicznego oraz aktywności seniorów w życiu społecznym i kulturalnym miasta.

Jednym z najważniejszych punktów wydarzenia było wręczenie dyplomów słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uhonorowania uczestników dokonali: dr Edyta Antoniak-Kiedos – prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB, Agnieszka Dubiel – kierownik kształcenia ustawicznego Akademii WSB, Marcin Majer – burmistrz miasta Lędziny oraz Agnieszka Wyderka-Dyjecińska – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach.

Reklama

Zwieńczeniem uroczystości był wyjątkowy koncert wokalisty i imitatora Alexandra Martineza. Artysta zachwycił publiczność swoim talentem, tworząc niezapomnianą atmosferę i dostarczając uczestnikom wielu wzruszeń.

Zakończenie roku akademickiego było nie tylko okazją do świętowania osiągnięć słuchaczy, ale także momentem podziękowań za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie i chęć nieustannego rozwoju.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo ctMyslowice.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości