Od czerwca trwa nowy okres świadczeniowy wypłaty 800 plus. Część rodziców już otrzymała pieniądze na swoje konto, inni jeszcze oczekują przelewów. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że 30 czerwca mija ostateczny termin na przesłanie dokumentów gwarantujących zachowanie prawa do świadczenia wychowawczego za czerwiec.
W zależności od miesiąca, w którym rodzice złożyli wniosek 800 plus do ZUS różny jest termin wypłaty świadczenia. Jeżeli wniosek o 800 plus został złożony do końca kwietnia, wypłata świadczenia nastąpi do końca czerwca. Wniosek złożony w maju – najpóźniej wypłata świadczenia w lipcu z wyrównaniem za czerwiec, natomiast wniosek złożony do końca czerwca – wypłata świadczenia nastąpi najpóźniej do końca sierpnia z wyrównaniem od czerwca.
- Rodzice, którzy nie wyślą elektronicznego wniosku o świadczenie 800 plus przed końcem czerwca, stracą środki za ten miesiąc. Mamy informację, że do niektórych naszych placówek zgłaszają się zaniepokojeni rodzice, którzy nie zobaczyli czerwcowego przelewu na swoich kontach. Są przekonani, że złożyli dokumenty, jednak podczas weryfikacji okazuje się, że wniosek w ogóle do nas nie wpłynął. Dlatego warto sprawdzić na swoim koncie w eZUS, czy faktycznie taki wniosek został wysłany. Jeśli nie ma go w dokumentach wysłanych, należy go wysłać ponownie najpóźniej do 30 czerwca, po to, by nie stracić pieniędzy – podpowiada Beata Kopczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w województwie śląskim.
Reklama
To czy wniosek został wysłany możemy sprawdzić po zalogowaniu się do eZUS w panelu ogólnym, w dokumentach wysłanych. Natomiast statut wniosku możemy sprawdzić w panelu Ubezpieczony lub Świadczeniobiorca, w zakładce Rodzina 800+ , w pliku „Szczegóły Twoich wniosków”, wówczas dowiemy się na jakim etapie jest nasza sprawa. – Zachęcam do założenia aplikacji mZUS, tam większość informacji na ten temat uzyskamy za jednym kliknięciem, we własnym telefonie, bez konieczności logowania na komputer. W aplikacji mamy też dostęp do korespondencji z ZUS – dodaje rzeczniczka.
Więcej informacji w temacie 800 plus można znaleźć na stronie https://www.zus.pl/swiadczenia/swiadczenia-dla-rodzin/swiadczenie-wychowawcze-800-plus
Do końca czerwca zostało niewiele czasu, dlatego warto sprawdzić status swojego wniosku o 800 plus, a jeśli go nie ma w systemie – koniecznie złożyć, by nie przepadły pieniądze. Jeżeli jednak znaleźliśmy informacje o tym, że nasz wniosek jest złożony w ZUS, a pieniądze na konto jeszcze nie wpłynęły, być może wynika to z tego, że wniosek został złożony po 30 kwietnia. W zależności od terminu złożenia wniosku – wypłata świadczenia następuje w różnych miesiącach.
Jeśli prawidłowo wypełniony wniosek z wymaganymi dokumentami został złożony:
• od 1 lutego do 30 kwietnia – ZUS rozpatrzy wniosek i wypłaci świadczenie w terminie do 30 czerwca,
• od 1 do 31 maja – ZUS rozpatrzy wniosek i wypłaci świadczenie z wyrównaniem za czerwiec - w terminie do 31 lipca,
• od 1 do 30 czerwca - ZUS rozpatrzy wniosek i wypłaci świadczenie z wyrównaniem za czerwiec - w terminie do 31 sierpnia,
• od 1 do 31 lipca – ZUS rozpatrzy wniosek i wypłaci świadczenie z wyrównaniem jedynie od lipca - w terminie do 30 września,
• od 1 do 31 sierpnia – ZUS rozpatrzy wniosek i wypłaci świadczenie, z wyrównaniem jedynie od sierpnia - w terminie do 31 października.
- Wnioski o 800 plus składamy elektronicznie, więc można to zrobić nawet w weekend, poza godzinami pracy urzędu, będąc na wakacjach w kraju czy za granicą. Rodzice mają cztery kanały składania wniosków o świadczenie. Mogą to zrobić poprzez eZUS, aplikację mZUS, portal emp@tia oraz bankowość elektroniczną. Zachęcam raz jeszcze, jeśli ktoś nie otrzymał przelewu, by zweryfikować status naszego wniosku lub sprawdzenie korespondencji ZUS na swoim profilu w eZUS. Wówczas będziemy mieć pewność, czy dokument trafił do ZUS i na jakim etapie jest nasza sprawa. Szkoda byłoby, aby przez zaniechanie, stracić pieniądze na dziecko – dodaje rzeczniczka.
Reklama
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze